Elektrokola Crussis

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Typ kola
městská 
městská 
trekking/cross 
městská 
krosová 
horská 
krosová 
Výrobce
Crussis 
Crussis 
Crussis 
Crussis 
Crussis 
Crussis 
Crussis 
Modelový rok
2017 
2018 
2018 
2018 
2018 
2019 
2019 
Dojezd
120 km 
110 km 
110 km 
110 km 
120 km 
100 - 130 km 
80 - 120 km 
Určení
dámská 
unisex 
dámská 
pánská 
dámská 
dámská 
pánská 

Elektrokola Crussis jsou v ČR hodně oblíbená

Značka stíhá značku, dnešní trh je hodně pestrý, a to samozřejmě nejen v ohledu elektrokol. Důležitou úlohu má v ČR také značka Crussis, která je podobně jako Apache ryze českou. Za prodejem a výrobou stojí pražská společnost Crussis electrobikes, s.r.o., výrobní hala stojí v Hovorčovicích u Prahy. Měsíčně několik stovek kol, ale také koloběžek, to vše s více než pětiletou tradicí. Novinkou v sortimentu jsou elektrokola Crussis s integrovanou baterií v rámu nebo s koly z karbonu, což je jasně nejlepší současný používaný materiál.

Můžete vyrazit i na delší vzdálenosti

Tváří značky Crussis je také populární hokejista Jaromír Jágr, olympijský vítěz a dvojnásobný držitel Stanleyova poháru. Horská, krosová nebo městská elektrokola značky Crussis jsou určena hlavně pro ty, kteří chtějí překonávat delší vzdálenosti – elegantně a rychle, ale také úsporně. Vlajkovou lodí společnosti jsou elektrokola horská s mimořádnou kapacitou baterie, které umožní zdolat dlouhé vzdálenosti v terénu, na který si zdaleka netroufne každý cyklista. Karbonové, a především celoodpružené horské elektrokolo, které nabídne velmi hladkou jízdu. Baterie je integrovaná do rámu, takže nebude nikde a nikomu překážet – tato inovace se zřejmě na trhu rozšíří, ale právě Crussis v tomto ohledu nese pomyslný primát.

Sortiment je hodně široký

Koloběžky značky Crussis se vyvážejí i do USA, elektrokola s touto proveniencí jsou na trhu ve velkém od roku 2016. Vyrábí samozřejmě i doplňkový sortiment, rukavice, nářadí, světla, zámky nebo helmy, nejen pro elektrokola. V Čechách se vyrábí elektrokola Crussis zboží už více než pět let, od podzimu 2017 dokonce ve vlastní výrobní hale nedaleko Prahy. Plány jsou velké, obliba roste – bude tomu tak i nadále?

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 28 hlasy, průměrně 4.5 z 5